top of page

СЕМІНАРИ ТА ТРЕНІНГИ

_23-2148036531.jpg

НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ В ПСИХОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ

Психотерапевтична допомога онлайн для дітей та дорослих

Кваліфіковані спеціалісти центру постійно проводять психологічні консультації для клієнтів різних вікових категорії. Також можна стати учасником терапевтичних груп.

Вартість консультації дорослих клієнтів - 750 грн. за 1 годину.

Консультація дитини - 650 грн. за 45 хв.

Запис за телефонами Психологічного центру «Добрий день».

Додаткова інформація про послуги

hanna_edited.jpg

Для клієнтів Психологічного центру "Добрий день" та спеціалістів

СУПЕРВІЗІЇ ВІД СЕРТИФІКОВАНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУПЕРВІЗОРА ГАННИ ЯВОРСЬКОЇ
Запрошуємо  колег на супервізії від сертифікованого супервізора Транзакційного аналізу в області психотерапії - Ганни Яворської (кандидат психологічних наук, ТСТА (п). 
Ганна Яворська має багаторічний досвід роботи як психолог та психотерапевт, сертифікований тренер та супервізор з Транзакційного аналізу в області психотерапії. Вона навчає та супервізує спецалістів згідно нормам освіти європейської асаціації Транзакційного аналізу.
На супервізії з Ганною  Яворською Ви зможете:
•    Отримати відповіді на запитання та поради щодо складнощів у вашій роботі з клієнтами;
•    Отримати фідбек та рекомендації щодо вашого професійного розвитку;
•    Розглянути важкі випадки, які виникають у вашій роботі з клієнтами, та знайти оптимальні рішення;
•    Почати практику як молодий спеціаліст;
•    Отримати професійний супровід як просунутий спеціаліст в Європейській сертифікації в напрямі Трназакційного аналізу; 
•    Обговорити та вирішити проблеми, пов'язані зі станом власної професійної компетентності.
Супервізії від Ганни Яворської відкриті для всіх психологів та психотерапевтів, незалежно від вашого рівня досвіду та кваліфікації.
Не пропустіть можливість отримати професійну підтримку та розвиток від сертифікованого супервізора Транзакційного аналізу в області психотерапії - Ганни Яворської. Запишіться на супервізії від Ганни вже зараз!
Запис: +380978855806 (Ганна Яворська)

mordushenko-starchenko.jpg

Професійна освіта психолога. Європейська сертифікація

ЄВРОПЕЙСЬКА ОСВІТА ПСИХОТЕРАПЕВТА В НАПРЯМІ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ
Триває набір на курси Вікторії Старченко та Сергія Мордюшенка – попередні тренери та супервізори Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії (Українська та Європейська асоціація ТА).
Запрошуємо психологів на сертифікований курс з Транзакційного аналізу в напрямі психотерапія. Цей курс розроблений з метою поглибленого вивчення Транзакційного аналізу, який є ефективним підходом у психотерапії.
-    Курс проводиться відповідно до європейських с
тандартів та надається сертифікат після кожного семінару. 
-    Після успішного складання європейського іспиту – Ви зможете отримати європейський диплом психотерапевта. 
-    Учасники курсу матимуть змогу ознайомитись з основами Транзакційного аналізу, його застосуванням в роботі з дорослими, парами, групами та дітьми, а також отримати практичні навички застосування цього підходу у роботі з клієнтами.
Курс включає в себе:
•    Теоретичні знання про Транзакційний аналіз та його застосування в психотерапії;
•    Практичні вправи та кейси, що допоможуть учасникам зрозуміти, як застосовувати Транзакційний аналіз у практиці;
•    Взаємодія з досвідченими тренерами та іншими учасниками курсу.
•    Супервізії для психологів, згідно стандартам ЄАТА
Курс відкритий для психологів та інших спеціалістів у галузі психотерапії та консультування, які хочуть поглибити свої знання та навички.
Не втрачайте можливості покращити свої навички та знання в психотерапії. Запишіться на наш сертифікований курс про Транзакційний аналіз в напрямі психотерапія вже зараз!
Телефон для запису на навчання: +380633721284 (Зінаїда Нагорна) 

r-erskine.jpg

Професійна освіта психолога

ОБСЕСІЇ, ТРИВОЖНІ СТАНИ ТА НАВ'ЯЗЛИВІ ФАНТАЗУВАННЯ: ПЕРСПЕКТИВА РЕЛЯЦІЙНОЇ ТА ІНТЕГРАТИВНОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ

24, 25 та 26 березня 2023 року (п’ятниця, субота та неділя) з 19.00 до 22 .00

ВЕБІНАР РІЧАРДА ЕРСКІНА лише для членів УАТА

Організатори Олесандра Бубера від Сербської організації Транзакційного аналізу (NATAS) та Ганна Яворська від Української асоціації Транзакційного аналізу (УАТА)

УВАГА, кількість місць обмежена. Оплати приймаються лише від членів УАТА до 19 березня 2023.

Обсесії, занепокоєння та зациклені фантазії проявляються самостійно або супроводжуються соромом, поглинають значну частину розумової діяльності клієнта, тим самим перешкоджаючи його спонтанності, близькості та щасливому життю. Психотерапія нав'язливих ідей є складною через комплексні та численні внутрішні процеси. Для вивчення унікальної комбінації внутрішньопсихічних процесів необхідним є дослідження феноменологічного досвіду клієнта.

 

Обсесії та нав’язливі фантазії - це стійкі моделі поведінки й почуттів. Вся ця система підтримується індивідом, оскільки вона виконує важливі психологічні функції. В ефективній психотерапії функції повторюваної поведінки, почуттів або фантазій повинні бути визнані клієнтом до безпосередньої терапії. У поглибленому лікуванні обсесій терапевту важливо оцінити походження та внутрішні механізми повторюваного фантазування та перевірити, як ці численні функції допомагають клієнту підтримувати психологічний гомеостаз.

 

У житті маленької дитини ці психологічні функції формуються під впливом характеру стосунків в родині. В результаті порушення міжособистісного контакту в родині, такі функції стають захисними і прив’язаними до чогось такого типу, нав’язливих думок чи почуттів, потягів до компульсивної поведінки або повторюваних фантазій.

 

За допомогою реляційної терапії та феноменологічного дослідження, терапевт допомагає клієнту отримати усвідомлення потреб у стосунках, оцінити внутрішньопсихологічні функції обсесії, проаналізувати ці механізми у терапевтичних стосунках та залучити значущих інших до міжособистісного контакту.

 

На вебінарі, ми дослідимо походження повторюваних фантазій, звичного занепокоєння та нав’язливих ідей: психологічні функції (як, наприклад: передбачуваність, ідентичність, безперервність, компенсація, відшкодування, ефективність, цілісність, стабільність і тріумф);

сценарні переконання; процеси уникнення; архаїчний досвід; потреби у відносинах; самовідповідальність.

Доктор Ерскін представить терапевтичний план із шести пунктів для психотерапії клієнтів, у яких є обсесії, занепокоєння та нав’язливі фантазії.

План терапії з шести пунктів зосереджується на тому, що обсесії часто є спробою позбуття афекту та інтелектуалізацією, та спробою не відчувати емоції.

Ми обговоримо на вебінарі такі методи терапії, як:

когнітивне розуміння, зміни поведінки, афективного вираження та реляційної психотерапія, що можуть бути застосовані в плануванні терапії – з метою відновлення чутливості нашого клієнта до інших та його особистого почуття задоволеності.

 

УМОВИ:

Цей семінар проводитиметься англійською, сербською та українською мовами з послідовним перекладом.

Учасникам з УАТА потрібно мати 2 різних гаджети та 2 акаунти gmail.com. На одному гаджеті учасники будуть слухати Річарда разом з сербськими колегами, а з іншого носія будуть слухати переклад на українську мову.

Заявки на участь та оплату вебінару потрібно надсилати Ганні Яворській на адресу: adiza@ukr.net не пізніше 19 березня 2023 року, щоб ми могли точно підтвердити кількість бажаючих навчатися.

Вартість навчання для членів УАТА: 70 євро (на день оплати уточнити потрібно курс). Оплата до 19 березня 2023. Оплата не повертається

Оплатити можна розрахунковий рахунок:

IBAN: UA583052990000026004011604201

РНУКПН отримувача: 3008910400

Призначення платежу: за участь (Ваше прізвище, ім'я) у семінарі Р.Ерскіна (25.03.2023).

Bogdan Serbanescu 19.jpg

Професійна освіта психолога. Європейська сертифікація

КОНТРАКТИ В ОРГАНІЗАЦІЯХ

18-20 березня 2023
Богдан Сербанеску
Тема: Контракти в організаціях
Запрошуємо українських та іноземних колег до онлайн навчання в напрямі Транзакційний аналіз в напрямі організацій.
Ця освітня програма буде для Вас корисна, якщо Ви маєте власну організацію, є лідером, менеджером, фасилітатором, консультантом, медіатором, фахівцем з кадрів, або є у будь-який інший ролі, відповідно до якої Ви несете професійну відповідальність за розвиток організації
Наша програма навчання практична для розвитку компетенції в застосуванні Транзакційного аналізу для вищезгаданої групи фахівців.
Програму веде Богдан Сербанеску - акредитований в Європі тренер в різних дисциплінах (Транзактний аналіз, НЛП, коучинг). Подібна акредитація може бути отримана в подальшому й учасниками.

Актуальний вебінар буде присвяченій темі Контрактів в організації
Цей семінар розроблений для фахівців, які працюють зі зміною поведінки в організації та бажають збільшити ефективність роботи зі своїми менеджерами та клієнтами.
На семінарі ми пропонуємо наступне:
•    Огляд основних понять Транзакційного аналізу контрактів в організаціях;
•    Навчання створення контрактів, які допоможуть досягти поставлених цілей та підвищити ефективність комунікації в організації;
•    Практичні вправи та кейси, що допоможуть учасникам зрозуміти, як застосовувати Транзакційний аналіз контрактів в практиці.
Не пропустіть можливість покращити свою роботу зі зміною поведінки в організації та створити ефективні контракти зі своїми клієнтами. Запишіться на наш семінар про Транзакційний аналіз контрактів в організаціях вже зараз!
Навчання проводиться англійською мовою та перекладом на українську мову 🇺🇦
Навчання триває декілька років, відповідно до освітніх стандартів Європейської асоціації Транзакційного аналізу.
Кожен семінар сертифікується та в подальшому надає можливість отримати європейський сертифікат Транзакційного аналітика в напрямі організацій.

Вартість навчання 1 семінару складає 150 євро.
Звертайтеся до організатора Ганни Яворської для реєстрації (email: adiza@ukr.net )

Додаткова інформація про освітній проект

Alessandra Pierini.jpg

Професійна освіта психолога

ТА-ТЕРАПІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ З РОЗЛАДАМИ ХАРЧУВАННЯ

Запрошуємо колег з метода Транзакційного аналізу до семінару з дитячої психотерапії.

Тренер начання - Олессандра Перріні (ТСТА (п).

Навчання відбудеться 25 та 27 березня (субота та понеділок, без неділі).

З 10.30 до 18.00

Тема вебінару: "ТА-терапія для дітей та підлітків з розладами харчування".

На вебінарі, ми будемо досліджувати харчові розлади дітей та підлітків.

Ми звернемо обов'язково увагу на те, як лікувати в Транзакційному аналізі дітей з такими розладами, як нервова анорексія та булімія, які є серйозними темами в дитячій психотерапії.

Харчові розлади можуть мати багато причин, включаючи стрес, тривогу, проблеми з самооцінкою та депресію.

Ми будемо говорити, як саме правильно, під час терапії спеціалісту співпрацювати з дитиною та її сім'єю. Про те, які методи допоможуть зрозуміти корені харчових розладів та як правильно розвинути терапевтичні стратегії, що допоможуть дитині повернутися до здорового способу харчування та покращити її психологічний стан.

Будемо вивчати, можливості використання різних ТА-технік та форми допомоги, такі як індивідуальна психотерапія, групова терапія, сімейна терапія.

Обговоримо співпрацю та підтримку лікарів, які лікують фізичні наслідки харчових розладів та психічні симптоми.

Умови навчання у семінарі у березні. УВАГА!Можливо, вебінар буде проходити тільки 27 березня (точно Ганна Яворська напише про це 15.03.23), тому розділимо оплати на 2 частини:

1 частина оплати 50 євро для членів УАТА (60 євро не для членів УАТА) при сплаті від 2 до 15 березня 2023 року + 50 євро 2 частина оплати на семінарі;

1 частина оплати 60 євро для членів УАТА (70 євро не для членів УАТА) при сплаті від 16 березня 2023 року та самому семінарі + 40 євро 2 частина оплати на семінарі;

УВАГА! Сплата не повертається. Зберігайте чек, будь ласка.

Розрахунковий рахунок (Яворська Ганна), курс євро, будь ласка, спитайте в Ганни на день сплати.

IBAN: UA583052990000026004011604201

РНУКПН одержувача: 3008910400

Призначення платежу: за участь (Ваше прізвище, ім'я) у семінарі "Діти та підлітки"

Тренер: Алесандра Періні, сертифікований в Європі попередній тренер і супервізор в напрямку ТА-психотерапії TSTA (п), Італія.

ravi.jpg

Професійна освіта психолога

ТЕРАПІЯ РЕПЕРЕНТІНГОМ ТРИВОЖНИХ ТА ДЕПРЕСИВНИХ РОЗЛАДІВ ОСОБИСТОСТІ

Раві Вельч

23 квітня 2023

10.00 до 17.30 (онлайн)

 

Реперентінг в терапії — це процес в терапії, коли доросла людина працює над задоволенням власних емоційних або фізичних потреб, які залишилися незадоволеними в дитинстві. Ці потреби можуть включати: прив'язаність, безпеку, ритуали та структуру, емоційну регуляцію та співчуття.

Можливо, батьки чи інші значимі люди задовольнили не всі потреби своєї дитини; коли дитина виросте дорослою, їй доведеться навчитися давати собі те, чого їй не вистачало в дитинстві, щоб покращити своє здоров’я та благополуччя.

Психотерапія в методі Реперентінг – це частина терапевтичного процесу, яка дає дорослим клієнтам можливість дати собі в терпевтичних стосунках те, чого вони не мали, коли виростали. Реперентінг часто передбачає вивчення нових, адаптивних способів бути з самим собою та іншими, а також відмову від неадаптивних способів життя.

Автори методи дотримуються думки про те, що люди можуть оновити та реструктурувати свій родительський Его-стан. Замість того, щоб просто продовжувати виконувати програми, які були скопійовані клієнтом у батьків. На терапії Реперентінга  клієнт може вибрати нову мову, яка буде корисною, а не шкідливою. Іншими словами, клієнтам буде запропонована можливість (через терапію стосунками) дослідити та відкрити більш автентичну версію свого Родительського Его-стану.

Колеги, ми щиро запрошуємо взяти участь в онлайн-семінарі Раві Вельча – одного із засновників методу Катексис та учня Джекі Шиф.

Раві Вельч має великий досвід роботи із клієнтами різних розладів особистості. Він є розробником багатьох концепцій Транзакційного аналізу. Він протягом 9 років навчає українських спеціалістів методу Реперентінгу.

 

Цього разу Раві Вельч розкриє важливі та цікаві теми, зокрема:

Поговоримо про неоднозначний поділ депресії та тривоги нелегко, що часто співіснують один з одним. У більшості випадків афективні розлади супроводжуються тривожністю, а депресивні симптоми є частиною генералізованого тривожного розладу. Змішана депресія і тривога (депресія і тривожний розлад) дуже поширені в наш час. Тривога і пригнічений настрій у одного і того ж людини можуть бути однаково посилені. Депресивні симптоми з’являються в станах паніки, що триває тривожного розладу. Обидва стани можуть бути незалежними один від одного, але вони також можуть викликати один одного;

Ознаки тривоги та депресії;

Причини виникнення розладів;

Практичні підхід терапії Реперентінгу в лікування тривожних та депресивних розладів особистості.

Традиційно учасники мають змогу поставити свої запитання на актуальні для них теми.

 

Вартість участі:

Курс євро на день сплати, уточнюйте, будь ласка, у Ганни Яворської (adiza@ukr.net)

40 євро  для членів УАТА (60 євро не для членів УАТА) при оплаті до 1 квітня 2023;

60 євро для членів УАТА (80 євро не для членів УАТА) при оплаті з 2 до до 12 квітня 2023;

80 євро для членів УАТА (100 євро не для членів УАТА) при оплаті після 13 квітня 2023 та на самому семінарі.

Увага оплата не повертається. Оплатити можна розрахунковий рахунок:

IBAN: UA583052990000026004011604201

РНУКПН отримувача: 3008910400

Призначення платежу: за участь (Ваше прізвище, ім'я) у семінарі Раві Вельча (23.04.23).

Тренер: Раві Вельч (Німеччина), викладач психотерапії та супервізії, віце-президент Європейської асоціації з інтегративної психотерапії (EAIP), учень засновника школи Катексис (Джекі Шиф).

мордюшенко-катренко.jpg

Для клієнтів Психологічного центру "Добрий день"

Шановні батьки!
Запрошуємо Ваших дітей пройти онлайн тренінг «Емоційна і сексуальна грамотність підлітків»: 8 занять, тривалість 2 години, вартість одного заняття 300 грн. Це прекрасна можливість зрозуміти, як грамотно вибудовувати спілкування та підтримку, як піклуватися, дізнатися, як дружити, що таке закоханість і любов, як грамотно говорити про секс, вибудовувати стосунки з рідними.

Вік 9-11, 12-15 років. Тренінг розроблений Яворською Ганною Юріївною TSTA (p).

Телефон для запису: 067-474-40-90

Ведуча для дівчаток: психолог Віта Катренко, кандидат в сертифіковані транзакційні аналітики.

Ведучий для хлопчиків: психолог Сергій Мордюшенко кандидат психологічних наук, сертифікований в Європі психотерапевт в напрямку Транзакційного Аналізу.

Додаткова інформація про освітній проект

bottom of page