top of page

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

hanna_edited.jpg

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

Психологічний центр "Добрий день"

Освіта в області Транзакційного аналізу – це професійна освіта. Отримання європейської кваліфікації передбачає виконання певних вимог щодо відповідної кількості годин навчання, супервізії та практичного досвіду, а також успішну здачу іспитів. У тому випадку, якщо Ви вирішуєте отримати європейську психотерапевтичну освіту, не здаючи іспит, відвідування занять вважається також продовженням поглибленого подальшого професійного розвитку.

Професійна освіта в області Транзакційного аналізу забезпечує особистісну та професійну компетентність, а отримання сертифіката Транзакційного аналітика надає право на ведення практики в якості Транзакційного Аналітика виходячи із законодавства кожної країни світу.
Також Ви можете в подальшому отримати кваліфікацію тренера та супервізора з Транзакційного аналітизу.
Психотерапія як галузь спеціалізації призначена для студентів, чия мета – допомогти клієнтам в пошуку можливостей для самоактуалізації, лікування й зміни. Психотерапевтичний процес допомагає клієнту розпізнати і змінити архаїчні патерни, що обмежують його особистісний розвиток: «впоратися з болем минулого в сьогоденні, щоб вільно жити в майбутньому». Мета клієнтів – зрозуміти самих себе і свої взаємини і створити можливості для усвідомленої, творчої і невимушеній життя.
Навчання проводить Ганна Яворська – директор центру «Добрий день», кандидат психологічних наук, психотерапевт, тренер, супервізор Транзакційного аналізу в напрямку психотерапії від Європейської асоціації Транзакційного аналізу, член Української, Європейської, Світової асоціацій ТА, член Українського союзу психотерапевтів.
Подібні освітні проекти Ганни Яворської вже відбулися та повторно проходять в міста України: Черкаси, Кременчук, Київ, Харків, Львів, Севастополь. А також в Казахстані, Німеччині, Швейцарії та інших країнах світу.
Запрошуємо Вас до навчання.

ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ В ОРГАНІЗАЦІЯХ

Запрошуємо фахівців, які працюють в організаціях до участі в освітньому проекті: “Транзакційний аналіз в організаціях”. 

bottom of page