top of page

СТАЖУВАННЯ

DD.jpg

СТАЖУВАННЯ

Психологічний центр "Добрий день"

Фізична особа-підприємець Яворська Ганна Юріївна надає послуги підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, згідно з розробленою нею програмою.
Завданнями програми є: визначення основних нормативних та правових засад консультативної діяльності; сприяння професійному зростанню рівню фахової підготовки; знайомство з основами теорії транзакційного аналізу; впровадження у практичну діяльність засад транзакційного аналізу у психологічну та педагогічну діяльність, інших організацій; створення професійної атмосфери задля допомоги та самодопомоги фахівців-консультантів.
На даному веб-сайті Ви можете ознайомитись зі змістом та обсягом програми підвищення кваліфікації, зразками сертифікатів про підвищення кваліфікації, які надаються ФОП Яворською Г.Ю. та за потреби звернутись за додатковою інформацію.
Наголошую, що програма підвищення кваліфікації є авторською програмою, що розроблена Яворською Ганною Юріївною. Тому при цитуванні її фрагментів, посилання на джерело  є обов’язковим.
Запрошуємо Вас на навчання.

bottom of page