top of page

РОБОТА З ДІТЬМИ

2979136-2.jpg

ТРЕНІНГИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Психологічний центр "Добрий день"

На базі «Психологічного центру «Добрий день» були розроблені курси для молодших та старших підлітків (автор Ганна Яворська, кандидат психологічних наук, психотерапевт, супервізор та тренер з Транзакціного аналізу від Європейської асоціації ТА).
На цих заняттях діти можуть ознайомитися на практиці зі знаннями про те, як можна підтримати себе на різних етапах свого розвитку, знайти спільну мову зі своїми рідними та однолітками.

pidlitky.jpg

КУРС «Я СТАЮ ДОРОСЛИМ» ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ НАСТУПНІ ТЕМАТИЧНІ ЗУСТРІЧІ:
1. «Я та моя зовнішність». Мова піде про те, як прийняти себе й інших, сприймати грамотно власні фізичні та психологічні особливості.
2. «Я та мої цілі». Будемо навчатися способам формування та реалізації власних цілей.
3. «Я та мої рідні». Вивчаємо можливості домовлятися та чути одне одного.
4. «Я та моя відповідальність». Досліджуємо та розподіляємо баланс щодо відповідальності власної та інших людей за мене, за моє життя, за мої досягнення.
5. «Я та мої друзі, групи». Ми поговоримо про справжні та ілюзорні стосунки з однолітками, познайомимося з можливостями справлятися з ситуацією, коли підлітка не сприймають в оточенні.
6. «Я та мої стосунки». Будемо дізнаватися про почуття любові, кохання та ревнощів, про близькість та зраду, про серйозні стосунки.
7. «Я та моє майбутнє». Підведемо підсумки зі всього курсу та поговоримо про перспективи розвитку.

КУРС «ЕМОЦІЙНА ТА СЕКСУАЛЬНА ГРАМОТНІСТЬ» ВКЛЮЧАЄ НАСТУПНІ ТЕМАТИЧНІ ЗУСТРІЧІ:
1. «Симпатія». Будемо говорити з підлітками про симпатію. Критерії симпатії: схожість, близькість, соціальний обмін, симпатія по відношенню до нас, асоціація з приємними речами і фізична привабливість. Як висловлюється симпатія.
2. «Знайомство». Мова буде йоти про тривоги дітей щодо знайомств з протилежною статтю. Міфи і норми знайомств. Схвалення та грамотна відмова від знайомства. Навички комунікації, важливі для знайомства.
3. «Дружба». Підлітки познайомляться з поняттям взаємності, поваги, довіри. Використанням й маніпуляціями в стосунках. Як вирішувати сварки та конфлікти в дружбі. Як встановити баланс між взаємним часопроводженням та особистим простором. Що таке зрада та обман у відносинах.
4. «Закоханість». Ми поговоримо про поняття закоханості та залежності, ігри у закоханість. Буде йти мова про те, як грамотно показати свої почуття, як поважати почуття іншої людини. Ми дамо інформацію підліткам про готовність до продовження відносин.
5. «Любов». Підлітки дізнаються про визначення любові. Ми наведемо приклади історій знаменитих пар. Поговоримо про ресурси любові. Дамо інформацію щодо ревнощів та зради як проявів нелюбові. Обговоримо інформацію про прийняття один одного в різних життєвих ситуаціях.
6. «Секс». Виходячи з психологічної готовності дитини, ми обережно познайомимо підлітка з визначення сексу як певну близькість між людьми на рівнях цінностей, соціальної довіри, фізичного довіри. Поставимо акцент на ніжність та щирість в сексуальних відносинах. Познайомимо підлітків з критеріями готовності до сексу, а також про безпеку сексу.
7. «Розвиток гармонійних відносин». Ми дамо інформацію про компоненти гармонійних відносин, зростання та розвиток пари. Будемо говорити про загальні цінності закоханих людей. Обговоримо можливості довгострокових стосунків.
8. «Розвиток жіночності та мужності». На занятті ми поговоримо з підлітками про популярні образи жінок й чоловіків: ботаніки, відмінниці, стерво, мачо, плейбої, лицарі, принци і принцеси, простаки, пацанки. Діти досліджуватимуть образ себе і свого майбутнього партнера

ТРЕНІНГ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ЩОДО ГРАМОТНОГО ВИБОРУ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ «МІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ВИБІР» (автор Вікторія Старченко, кандидат на звання сертифікованого Транзакційного аналітика в області психотерапії).
Кожній людині доводиться обирати або змінювати власну професію. В молодості з вибором легко помилитися, а зроблену помилку буває непросто виправити. На жаль часто ми зустрічаємося з ситуаціями, коли робота може переставати задовольняти людину не лише морально, а й матеріально. Як же вибрати для себе справу, яке буде їй до душі. Мова про вирішення даних питань буде йти на запропоновану тренінгу. Даний курс допоможе підліткам зорієнтуватися у власних здібностях та талантах, зробити вибір щодо майбутньої професії. Запрошуємо Вас до участі.

ТРЕНІНГИ

ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

На тренінгах діти можуть ознайомитися на практиці зі знаннями про те, як можна підтримати себе на різних етапах свого розвитку, знайти спільну мову зі своїми рідними та однолітками.

bottom of page