top of page

ІНШІ ЗАХОДИ

_23-2147975274.jpg

ІНШІ ЗАХОДИ

Психологічний центр "Добрий день"

НАЦІОНАЛЬНІ КОНФЕРЕНЦІЇ З ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ
Запрошуємо Вас приймати участь у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції з Транзакційного аналізу від Української асоціації ТА. Конференції організовані та проходять регулярно з 2014 року у місті Черкаси. Завжди представлені майстерні конференції є насиченими, інформативними, професійними, а процес навчання та обміну досвіду проходить в теплій атмосфері.

ПРОПЕДЕВТИКА ПСИХІАТРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Даний проект є курсом удосконалення освіти. Пропедевтика передбачає короткий теоретичні та прикладні дослідження виклад основ психіатрії для фахівців (НЕ психіатрів). Під час курсу будуть проводитися клінічні розбори випадків в психіатричній практиці.
Аудиторія: Курс розрахований на психологів, консультантів, соціальних працівників і педагогів, лікарів (НЕ психіатрів), інших фахівців, які хотіли б поглибити свої знання та уявлення про психіатрії, і її зв’язку з психологією, психотерапією.
Ведучий: Кузнєцов Ігор Валерійович – психіатр, медичний психолог, викладач кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології Національної Медичної Академії Післядипломної Освіти ім. П.Л.Шупика. Сертифікація участі в проекті від ФОП Яворська Г.Ю. Запрошуємо практиків до навчання у даному проекті.

СІМЕЙНІЙ ТАБІР ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ
Всеукраїнський Сімейний Табір-ТА відкритий для всіх бажаючих відпочити з близькими на природі та познайомитися з основами методу. Протягом чотирьох днів в Таборі у вільній атмосфері проходить безліч майстеркласів для дітей та дорослих. Такий захід проходить щоліта і буде цікавим й молодим сім’ям з маленькими дітьми (від 3 місяців), й старшому поколінню, й молоді, тим, хто вже давно знайомий з ТА або тільки хоче про нього дізнатися.
Мета сімейного Табору полягає в тому, щоб об’єднати родини, познайомити їх з Транзакційним аналізом та створити простір для близькості. Щоб кожен міг провести час з користю для душі, відпочити, нікуди не поспішати і побути з родиною.

НАЦІОНАЛЬНІ КОНФЕРЕНЦІЇ З ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ

Конференції організовані та проходять регулярно з 2014 року у місті Черкаси. Завжди представлені майстерні конференції є насиченими, інформативними, професійними, а процес навчання та обміну досвіду проходить в теплій атмосфері.

bottom of page