top of page

ПРО ЦЕНТР

DD.jpg

ПРО ЦЕНТР

Психологічний центр "Добрий день"

Психологічний центр «Добрий день» був заснований в 2014 році.

Метою центру є надання якісної психологічної підтримки своїм клієнтам, заснованої на принципах та теорії провідного світового психотерапевтичного напрямку Транзакційний аналіз. Даний напрямок в психотерапії є офіційно визнаним в світовому професійному середовищі з 1970 року, а в Україні започаткований з 1997 року.

Основними принципами нашої роботи є розуміння про те, що всі люди мають в собі базові позитивні ресурси до особистісних змін. Звісно, що певні дії та вчинки людини можуть бути невірними, однак за власним бажанням людина може їх змінити. Отже, якщо особистість бажає розвинути себе та свою життєву ситуацію в позитивний напрямок це є можливим за допомогою психотерапії.

Ми дотримуємося думки про те, що особистість формується безперервно, починаючи від самого дитинства до старого віку. Тому психологічний центр пропонує свої послуги як для дорослих клієнтів, так і для малюків, й підлітків. Важливі для наших клієнтів питання можна вирішувати на індивідуальних або сімейних консультаціях, на групах психологічного розвитку для дорослих та дітей, або освітніх проектах та семінарах для всіх охочих та професіоналів.

Особливістю психологічного центру «Добрий день» є те, що в процесі психотерапевтичної допомоги клієнтам ми використовуємо теоретичні розробки та практичні техніки Транзакційного аналізу, що сприяють психологічній зрілості та автономності особистості.

Спеціалісти психологічного центру є членами Української та Європейської асоціації Транзакційного аналізу, регулярно підтримують свою професійну кваліфікацію на супервізіях, семінарах та конференціях.

Психологічний центр «Добрий день» займає активну позицію щодо розвитку психологічної грамотності населення, тому спеціалісти центру проводять часто відкриті та спеціалізовані заходи у місті Черкаси, Києві, Одесі, Кременчузі для людей зацікавлених у психологічному зростанні.

Також на базі психологічного центру завершили та продовжують отримують психологічну освіту спеціалісти – практики в напрямку Транзакційного аналізу.

Ми пропонуємо Вам та Вашим близьким скористатися послугами психологічного центру «Добрий день».

bottom of page