top of page

РОБОТА З ДІТЬМИ

O71XLL0-2.jpg

ДИТЯЧІ ЩОДЕННІ ГРУПИ РОЗВИТКУ

Психологічний центр "Добрий день"

Основною метою роботи психологічного центру «Добрий день» є забезпечення всебічного зростанню особистості дитини в організованому розвиваючому середовищі.
Заняття проводяться в невеликих групах від 3 до 5 чоловік, що дозволяє працювати з кожною дитиною.

dyt00.jpg

Курси будуються таким чином, щоб дітям було цікаво, а також, щоб вони розвивалися всебічно і гармонійно. Діти вчаться новому, спілкуються та здобувають нові знання – і при цьому вони грають і виконують різні завдання на розпізнавання кольорів, пам’ять, логіку та інше.

dyt01.jpg

Участь у груповому занятті дозволяє дітям грати в ігри, спробувати на собі різні ролі, побачити себе зі сторони, відчути себе членом команди, дізнатися про свої особисті досягнення, отримати підтримку учасників групи.

В ігровій формі діти отримують знання з психології, малювання та англійської мови, української мови та йоги.

dyt02.jpg

Дитячі психологічні курси в психологічному центрі “Добрий день” – безсумнівний внесок у майбутнє дитини. Надавши дитині такий потужний старт, Ви згодом будете із задоволенням слідкувати за його успіхами в дитячому садку та школі. Почніть приділяти увагу зростанню і розвитку дитини якомога раніше – і результати не змусять себе чекати!

Курси проходять для дітей кожного дня з 10.00 до 14.00.
Чекаємо на Вас та Вашого малюка.

ТРЕНІНГИ

ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

На тренінгах діти можуть ознайомитися на практиці зі знаннями про те, як можна підтримати себе на різних етапах свого розвитку, знайти спільну мову зі своїми рідними та однолітками.

bottom of page