top of page

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

OB82160-1.jpg

ПІДГОТОВКА СПЕЦІАЛІСТІВ ДО СТАТУСУ TSTA(P)

Психологічний центр "Добрий день"

Для спеціалістів PTSTA (p) проходять семінари щодо підготовки їх до наступного статусу TSTA (p), під керівництвом – Яворської Ганни, директор центру «Добрий день», кандидат психологічних наук, психотерапевт, тренер, супервізор Транзакційного аналізу (TSTA) в напрямку психотерапії від Європейської асоціації Транзакційного аналізу, член Української, Європейської, Світової асоціацій ТА, член Українського союзу психотерапевтів.
Відвідавши TEW, підписавши освітній контракт з TSTA, кандидат починає подальше навчання для набуття статусу TSTA. Під час навчання PTSTA має право здійснювати викладацьку і супервізійний діяльність під супервізією сертифікованого ТSTA. По закінченню періоду навчання PTSTA здає усний іспит міжнародної екзаменаційної комісії. PTSTA запрошується продемонструвати компетентність в області теорії, етики, викладання та супервізії в контексті організаційної структури ТА. У кожному разі вимоги співвідносяться з областю ТА, в якій кандидат отримав кваліфікацію і в якій хоче отримати статус TSTA.

TSTA.jpg

Деякі кандидати можуть висловити бажання отримати кваліфікацію тільки в області Викладання (Teaching, TTA) або супервізійний діяльності (Supervision, STA) і укладуть контракт з людиною, що є або Супервізором, або Тренером, але не обома одночасно.
Запрошуємо до співпраці.

ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ В ОРГАНІЗАЦІЯХ

Запрошуємо фахівців, які працюють в організаціях до участі в освітньому проекті: “Транзакційний аналіз в організаціях”. 

bottom of page