top of page

РОБОТА З ДОРОСЛИМИ

13332-2.jpg

ТЕРАПЕВТИЧНІ ГРУПИ

Психологічний центр "Добрий день"

dorosly00.jpg

Групові заняття необхідні багатьом клієнтам для розвитку особистості та розв’язання власних проблем щодо спілкування. Доволі часто під час групової психотерапії учасники відмічають, що вони особистісно змінюються та стають більш психологічно грамотними у власних установках, твердженнях, цінностях та поглядах.

dorosly01.jpg

На базі «Психологічного центру «Добрий день» ми пропонуємо ТРЕНІНГ З РОЗВИТКУ ТА КОНСТРУКТИВНОГО ВИРАЖЕННЯ ПОЧУТТІВ: ГНІВУ, СТРАХУ, СУМУ ТА РАДОСТІ. АВТОРОМ ЦЬОГО ТРЕНІНГУ є Ганна Яворська, кандидат психологічних наук, психотерапевт, супервізор та тренер з Транзакціного аналізу від Європейської асоціації ТА.
Нашими спеціалістами були ефективно проведені дані тренінги в Черкасах, Києві, Харкові, Одесі, Іллічевську.
Учасники групи зазначають , що отримують під час занять: безумовне прийняття, толерантність до себе, інтерес, симпатію, турботу, згуртованість з членами групи, переживають сильні емоції поруч з іншими людьми і отримують підтримку. В процесі психотерапії в учасників формується новий емоційний досвід, який дає можливість в житті реагувати по-новому в ситуаціях з сильною інтенсивністю переживань. В учасників з’являється можливість змінювати свою поведінку. Переживати це в досвіді з іншими учасниками групи, а потім і в повсякденному житті.

dorosly02.jpg

ТАКОЖ У ПСИХОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ «ДОБРИЙ ДЕНЬ» ВИ МОЖЕТЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ ТРЕНІНГУ «ЧАС. ГРОШІ. ДІЯЛЬНІСТЬ» (автор Вікторія Старченко, кандидат на звання сертифікованого Транзакційного аналітика в області психотерапії).
Метою тренінгу є дослідження “коріння” Вашого запиту в способі діяльності, фінансових надходжень і витрат на час, на діяльність. Так само, ми торкнемося категорії очікування, вимірювання свого успіху і поняття конкуренції. Запрошуємо до дослідження свого фінансового сценарію, відокремлення рішення, які заважають в діяльності, пропонуємо дізнатися про нові можливості для себе в своєму професійному розвитку.

dorosly03.png

ТЕРАПЕВТИЧНІ

ГРУПИ

Фахівець допомагає встановити зв’язок між заскорузлими установками клієнтами та його теперішніми життєвими складнощами, отримати емоційний ресурс та підтримку. Психотерапія сприяє змінам в житті клієнта на якісне та ефективне.

bottom of page