top of page

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

OH1E1D0-2.jpg

ТЕМАТИЧНІ ПРОФЕСІЙНІ СЕМІНАРИ

Психологічний центр "Добрий день"

На базі психологічного центру «Добрий день» проходять тематичні професійні семінари для психологів практиків, які вже завершили своє навчання, навчаються або планують отримати психотерапевтичну освіту Транзакційного аналітика в області психотерапії.
Дані семінари спрямовані на розвиток та вдосконалення професійних знань психологів й психотерапевтів.
Сертифікати учасникам надаються Українською асоціацією Транзакційного аналізу.

prof_sem.jpg

«АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНІ ТЕХНІКИ В ДОСЛІДЖЕННІ ЖИТТЄВОГО СЦЕНАРІЮ КЛІЄНТА»

За допомогою арт-терапевтичних технік можна досліджувати основні складові життєвого сценарію. На семінарі можна буде отримати теоретичні знання та практику діагностики життєвого сценарію та його тілесного прояву за допомогою танцю, малюнку, піску, ліпленню, колажу, аналізу сновидінь.
Курс триває п’ять днів по 7 годин навчання в один день.
Тренер курсу: Яворська Г.Ю. – кандидат психологічних наук, психолог, ТА-психотерапевт (європейська сертифікація), тренер та супервізор від Європейської асоціації Транзакційного аналізу (TSTA-p), член Української, Європейської, Міжнародної асоціацій Транзакційного аналізу, член Української спілки психотерапевтів, голова Черкаського осередку УАТА, а також глава Етичної комісії Української спілки психотерапевтів в Черкаському осередку та Директор психологічного центру «Добрий день».
Сертифікація участі в проекті від Української асоціації Транзакційного аналізу.

«БАЗОВІ ТЕХНІКИ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ В ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗІ»
Пропонуємо спеціалістам пройти кус, під час якого можна ознайомитися з основними техніками Транзакційного аналізу, що допоможуть клієнту отримати ресурс в його актуальних особистісних, сімейних та професійних сферах життя. На курсі будуть представлені техніки роботи з Его-станами, психологічними іграми, аутентичними та рекетними почуттями, життєвим сценарієм особистості.
Навчання на курсі триває п’ять днів по 7 годин на день.

«ВИРІШЕННЯ СІМЕЙНИХ КОНФЛІКТІВ В ТЕОРІЇ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ»
В процесі навчання на курсі спеціалісти зможуть ознайомитися з провідними теоретичними та практичними концепціями Транзакційного аналізу, щодо психотерапії сімейних стосунків. Будуть надані матеріали, щодо укладання сімейних контрактів в парі, аналізу психологічних ігор в сім ї, аналізу сімейних симбіозів, виключення Его-станів, стадії розвитку стосунків в парі.
Курс триває два дні по 6 годин на день.

«ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА РОБОТА З ПРОБЛЕМАМИ СПІВЗАЛЕЖНОСТІ В СТОСУНКАХ»
Запрошуємо Вас взяти участь в семінарі. Під час семінару спеціалісти зможуть ознайомитися з теорією співзалежності в Транзакційного аналізу. Співзалежність – це хвороблива привязаність у взаєминах одне від одного. Патологічний стан, коли людина не намагається позбутися негативного впливу партнеру, не робить спроб змінити ситуацію на краще. Учасникам будуть запропоновано ознайомитися з основними моментами терапії співзалежних клієнтів.

«ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА РОБОТА ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІТИКА З ПРИЙОМНИМИ ДІТЬМИ В ПОВТОРНОМУ ШЛЮБІ».
Питання прийняття нових дітей в сімї до нових батьків є актуальною як для дітей із дитячих будинків, а також в родинах з повторним шлюбом. Кожен член родини проходить певні психологічні стадії, щодо прийняття одне одного. Психологічно грамотне поводження нових батьків з дитиною, допоможе родині пройти більш гармонійно кризові етапи прийняття іншого.


Тренер курсів: Яворська Г.Ю. – кандидат психологічних наук, психолог, ТА-психотерапевт (європейська сертифікація), тренер та супервізор від Європейської асоціації Транзакційного аналізу (TSTA-p), член Української, Європейської, Міжнародної асоціацій Транзакційного аналізу, член Української спілки психотерапевтів, голова Черкаського осередку УАТА, а також глава Етичної комісії Української спілки психотерапевтів в Черкаському осередку та Директор психологічного центру «Добрий день».
Сертифікація участі в проекті від Української асоціації Транзакційного аналізу.

ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ В ОРГАНІЗАЦІЯХ

Запрошуємо фахівців, які працюють в організаціях до участі в освітньому проекті: “Транзакційний аналіз в організаціях”. 

bottom of page