top of page

РОБОТА З ДОРОСЛИМИ

511621-PI4V1M-920-2.jpg

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Психологічний центр "Добрий день"

Фахівці психологічного центру «Добрий день» надають послугу індивідуальних психологічних консультацій для дорослих людей.

Записатися на прийом до психолога можна з будь-якою проблемою, яку Ви не можете вирішити самостійно. Це можуть бути й міжособисті стосунки, й сімейні конфлікти, й неможливість самостійно позбавитися від шкідливих звичок. Приводом для звернення може стати відчуття емоційного дискомфорту, труднощі у спілкуванні між батьками і дітьми і так далі.

На жаль, люди звикли вважати, що практикуючого психолога успішно замінює друг, просто близька людина, яка здатна вислухати, зрозуміти та підбадьорити. Однак у ряді випадків, проста розмова “по душам” не призведе до дійсної зміни ситуації на краще. Тимчасове полегшення незабаром зникає, а проблема часто, так і залишається невирішеною, а через певний проміжок часу знову дає про себе знати.

До того ж, існує тенденція близької людини переконати друга у тому, що все гаразд, все налагодиться й владнається, однак часто, ці твердження не спонукають змінювати щось в житті та покінчити з минулим раз і назавжди. Професійний психолог, досвідчений фахівець, на відміну від близького оточення, бачить ситуацію зі сторони, і може діагностувати та вказати клієнту на ті думки, звички й переконання, що провокують виникнення проблеми. Вирішити непорозуміння за допомогою психолога стає можливим швидше і ефективніше, ніж використовувати все довше старі схеми поведінки.

Спеціалісти психологічного центру «Добрий день» зможуть прийняти Вас щодня за попереднім записом.

ТЕРАПЕВТИЧНІ

ГРУПИ

Фахівець допомагає встановити зв’язок між заскорузлими установками клієнтами та його теперішніми життєвими складнощами, отримати емоційний ресурс та підтримку. Психотерапія сприяє змінам в житті клієнта на якісне та ефективне.

bottom of page