top of page

РОБОТА З ДІТЬМИ

_23-2148026279.jpg

ДИТЯЧІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Психологічний центр "Добрий день"

Добре, коли батьки піклуються про психологічний розвиток та здоров’я своєї дитини від початку її життя та подальшому її становленні. Адже важливо, щоб дитина від самого початку свого розвитку зростала в оптимально ресурсних умовах. Часто психологічні проблеми дітей взаємопов’язані з сімейною ситуацію. Саме тому важливо, щоб до психолога на перші консультації прийшли дорослі члени родини. Чим більше дорослих будуть присутніми на консультації, тим більше інформативною й корисною буде така бесіда з психологом. Якщо у вихованні беруть активну участь бабуся або няня, буде правильним, якщо вони теж приєднаються до консультацій.

Важливо, щоб батьки не приховували від дитини те, що вона йде до психолога. Батькам варто пояснити дитині, що це дядя чи тьотя, які допомагають діткам та підліткам вирішити їх проблеми. Можна сказати, що у психологічному центрі дитина зможе пограти та поговорити про те, що її турбує. Варто не лякати та не погрожувати дитині тим, що психолог це суворий лікар. Такі твердження лише ускладнять подальшу роботу спеціаліста з дитиною.

dyt_consult.jpg

Батькам варто бути готовим до того, що в багатьох випадках, саме їм, а не дитині знадобиться більше приходити на консультації та змінювати атмосферу в сім ї.

Спеціалісти психологічного центру «Добрий день» допоможуть продіагностувати причини та вирішити проблеми дитини наступного характеру: страхи, агресія, відсутнє бажання вчитися, складності у знаходженні спільної мови з однолітками, потреба у визначенні подальшого професійного вибору та інше.

Також, батьки можуть звертатися до нашого центру, якщо виникають питання щодо: лінії виховання дитини чи підлітка, правильної підготовки дитини до змін в її житті (дитячий сад, школа, переїзди), при плануванні розлучитися або, навпаки, повторно вступі в шлюб.

ТРЕНІНГИ

ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

На тренінгах діти можуть ознайомитися на практиці зі знаннями про те, як можна підтримати себе на різних етапах свого розвитку, знайти спільну мову зі своїми рідними та однолітками.

bottom of page