top of page

РОБОТА З ДОРОСЛИМИ

511645-PI4V44-567-2.jpg

СІМЕЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Психологічний центр "Добрий день"

Часто між членами родини виникають непорозуміння. На жаль більшість людей не звертають на них уваги та не мають звички розмовляти з рідними про подібні складнощі. З часом такі недомовленості в родині можуть переростати в реальні конфлікти та створювати протистояння між близькими людьми.

Зазвичай багато сімей не бажають виносити подібні проблеми з родини та стидаються обговорювати ці складнощі зі спеціалістом. Натомість важливо звертати увагу на дрібні непорозуміння якомога раніше та не тримати їх в собі.

На сімейні консультації до психолога можуть звертатися пари, батьки та дорослі діти, брати та сестри.

Якщо сім я приходить у повному складі – це найкращий варіант для налагодження стосунків. З’являється можливість отримати ефективну допомогу та побачити ситуації з урахуванням різних поглядів на проблему.

Спеціалісти психологічного центру «Добрий день» можуть дати підтримку та професійний супровід в ситуації кризи у відносинах, розрив стосунків, конфлікти з родичами, проживання ситуації розлучення з почуттям самоповаги, набуття нової життєвої перспективи та інші.

Психологічна допомога в сімейних консультаціях у нашому центрі заснована на підтримці кожного члена родини та на розумінні ними причин поведінки свого партнера, пошуку нових способів для взаємодії.

ТЕРАПЕВТИЧНІ

ГРУПИ

Фахівець допомагає встановити зв’язок між заскорузлими установками клієнтами та його теперішніми життєвими складнощами, отримати емоційний ресурс та підтримку. Психотерапія сприяє змінам в житті клієнта на якісне та ефективне.

bottom of page