ІНШІ ЗАХОДИ

2952500-2.jpg

ПРОПЕДЕВТИКА ПСИХІАТРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Психологічний центр "Добрий день"

Даний проект є курсом удосконалення освіти. Пропедевтика передбачає короткий теоретичні та прикладні дослідження виклад основ психіатрії для фахівців (НЕ психіатрів). Під час курсу будуть проводитися клінічні розбори випадків в психіатричній практиці.
Аудиторія: Курс розрахований на психологів, консультантів, соціальних працівників і педагогів, лікарів (НЕ психіатрів), інших фахівців, які хотіли б поглибити свої знання та уявлення про психіатрії, і її зв’язку з психологією, психотерапією.


Ведучий: Кузнєцов Ігор Валерійович – психіатр, медичний психолог, викладач кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології Національної Медичної Академії Післядипломної Освіти ім. П.Л.Шупика. Сертифікація участі в проекті від ФОП Яворська Г.Ю. Запрошуємо практиків до навчання у даному проекті.

proedevtika.jpg

Шановні колеги 25-28 червня 2020 буде проходити «ПОВНИЙ КУРС ПСИХІАТРІЇ ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ». Лектор курсу ознайомить слухачів з основними положеннями пропедевтики згідно розділам МКХ-10.

Організаційні умови:

Тривалість курсу: кожен день з 10 до 19. 00. Це 30 годин навчання.

Вартість курсу: 4000 грн.

Сертифікація участі в проекті від ФОП Яворська Г.Ю.

У зручні для себе терміни перерахуйте оплату на розрахунковий рахунок Г.Яворської:
р/р UA 14 354347 00000 26009051548546
Призначення платежу: за участь Ваше прізвище, ім'я у семінарі пропедевтика (25.-28.06.2020).

УВАГА! ПЕРЕДОПЛАТА НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСТІ ОБОВ'ЯЗКОВА!

Дорога, проживання, харчування - здійснюється за рахунок учасника.

Транспорт: прямий поїзд Київ-Дніпро, №1680, відправлення з Києва 06.57 прибуття в 8.58. в м Сміла (станція Шевченко). Назад маршрутка: Сміла-Київ: 3 години в дорозі.

Адреса проведення курсу: м. Сміла (Черкаська область), Обласна психіатрична лікарня № 1, вул. Павлова, 46.

НАЦІОНАЛЬНІ КОНФЕРЕНЦІЇ З ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ

Конференції організовані та проходять регулярно з 2014 року у місті Черкаси. Завжди представлені майстерні конференції є насиченими, інформативними, професійними, а процес навчання та обміну досвіду проходить в теплій атмосфері.