top of page

ІНШІ ЗАХОДИ

2952500-2.jpg

ПРОПЕДЕВТИКА ПСИХІАТРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Психологічний центр "Добрий день"

Даний проект є курсом удосконалення освіти. Пропедевтика передбачає короткий теоретичні та прикладні дослідження виклад основ психіатрії для фахівців (НЕ психіатрів). Під час курсу будуть проводитися клінічні розбори випадків в психіатричній практиці.
Аудиторія: Курс розрахований на психологів, консультантів, соціальних працівників і педагогів, лікарів (НЕ психіатрів), інших фахівців, які хотіли б поглибити свої знання та уявлення про психіатрії, і її зв’язку з психологією, психотерапією.


Ведучий: Кузнєцов Ігор Валерійович – психіатр, медичний психолог, викладач кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології Національної Медичної Академії Післядипломної Освіти ім. П.Л.Шупика. Сертифікація участі в проекті від ФОП Яворська Г.Ю. Запрошуємо практиків до навчання у даному проекті.

proedevtika.jpg

Супервізор психіатр Кузнецов Ігор Валерійович
Проект на даному етапі проходить он-лайн
Запрошуємо випускників та студентів старших курсів навчальних проектів з ТА від УАТА
8 та 9 квітня 2023 року з 9.00 до 16.30 
ми запрошуємо психологів ТА в новий ексклюзивний освітній он-лайн проект: «Супервізії практики клієнтських випадків психолога по психіатрії».
Цей проект передбачає підвищення своєї кваліфікації спеціаліста- психолога або психотерапевта в супервізійному процесі з психіатром. Такі супервізії є одними з основних методів підготовки  в області психотерапії та практичної психології, з акцентом на клінічну психологію.
Супервізор-психіатр надасть консультацію 8 спеціалістам психологам по веденню їх випадку клієнта, який має виявлений в даний момент психіатричний діагноз або психолог розмірковує про можливий діагноз терапії.
Після кожного розглянутого супервізійного випадку лікар дасть студентам теоретичні обґрунтування своїх рекомендацій в роботі з психотерапевтичним випадком.
Кожний супервізант отримує 1 годину супервізії у супервізора-психіатра та 11 годин теорії психіатрії. Кожен учасник без супервізії отримує 12 годин теорії супервізії.
Будь ласка, якщо Ви випускник або навчаєтесь на ТА-202 , ПІСЛЯ 3го курсу, подайте заявку на участь як супервізант.
  У разі наявності більше 8 заявок на супервізію, ми виберемо учасників на самому семінарі за допомогою програми «випадкового генерування чисел».
Зверніть увагу, що одними з основних умов участі в освітньому проекті є:
1. Навчання спеціаліста в психотерапевтичному проекті ТА, якщо Ви навчаєтеся на третьому курсі ТА-202 або завершили навчання.
2. Наявність можливості бути з включеною камерою на всьому протязі спостереження.
Вартість: 1800 грн. з березня 2023 року і на самій супервізії.
Оплата не повертається навпаки, у разі відміни участі студента в проекті.
У кінці супервізії учасники отримують сертифікат від ФОП Яворської Ганни, але тільки за умов, що вони були з включеним відео в проекті.
Увага: записи заняття не буде.
Оплата на карту Приватбанку: 5363542060028264 (Павенская Оксана).
Семінар буде проходити на платформі в Zoom

НАЦІОНАЛЬНІ КОНФЕРЕНЦІЇ З ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ

Конференції організовані та проходять регулярно з 2014 року у місті Черкаси. Завжди представлені майстерні конференції є насиченими, інформативними, професійними, а процес навчання та обміну досвіду проходить в теплій атмосфері.

bottom of page