top of page

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

17295-2.jpg

ПРОФЕСІЙНІ СУПЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ

Психологічний центр "Добрий день"

Супервізія – це метод вдосконалення професійної діяльності з метою підвищення ефективності діяльності фахівця. Супервізії дозволяє спеціалісту проаналізувати актуальні проблеми і питання власної професійної діяльності із залученням більш досвідченого фахівця.
Супервізії дозволяють проаналізувати разом з супервізоро проблеми, що виникають в практиці психолога з клієнтом. Сприяють психологічній підтримці фахівця в скрутній професійній ситуації, а також підвищюють якість навчання та професійного становлення психолога.

supervision.jpg

Тренер курсу: Яворська Г.Ю. – кандидат психологічних наук, психолог, ТА-психотерапевт (європейська сертифікація), тренер та супервізор від Європейської асоціації Транзакційного аналізу (TSTA-p), член Української, Європейської, Міжнародної асоціацій Транзакційного аналізу, член Української спілки психотерапевтів, голова Черкаського осередку УАТА, а також глава Етичної комісії Української спілки психотерапевтів в Черкаському осередку та Директор психологічного центру «Добрий день».
Сертифікація участі в проекті від Української асоціації Транзакційного аналізу.

ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ В ОРГАНІЗАЦІЯХ

Запрошуємо фахівців, які працюють в організаціях до участі в освітньому проекті: “Транзакційний аналіз в організаціях”. 

bottom of page