Професійні супервізійні групи

Супервізія – це метод вдосконалення професійної діяльності з метою підвищення ефективності діяльності фахівця. Супервізії дозволяє спеціалісту проаналізувати актуальні проблеми і питання власної професійної діяльності із залученням більш досвідченого фахівця.
Супервізії дозволяють проаналізувати разом з супервізоро проблеми, що виникають в практиці психолога з клієнтом. Сприяють психологічній підтримці фахівця в скрутній професійній ситуації, а також підвищюють якість навчання та професійного становлення психолога.

Тренер курсу: Яворська Г.Ю. – кандидат психологічних наук, психолог, ТА-психотерапевт (європейська сертифікація), тренер та супервізор від Європейської асоціації Транзакційного аналізу (TSTA-p), член Української, Європейської, Міжнародної асоціацій Транзакційного аналізу, член Української спілки психотерапевтів, голова Черкаського осередку УАТА, а також глава Етичної комісії Української спілки психотерапевтів в Черкаському осередку та Директор психологічного центру «Добрий день».
Сертифікація участі в проекті від Української асоціації Транзакційного аналізу.