Транзакційний аналіз в організаціях

Запрошуємо фахівців, які працюють в організаціях до участі в освітньому проекті: “Транзакційний аналіз в організаціях”.
Програма складається з наступних тем та проходить в м. Черкаси.

22-24 листопада 2019 р. – семінар “Організаційна культура”

18-20 січня 2020 р. – семінар “Управління змінами” .

20-22 березня 2020 р.- семінар  “Організації та установи”.

15-17 травня 2020 р. – семінар “Лідерство та влада”.

3-5 липня 2020 р. – семінар  “Спілкування з важкими людьми”.

11-13 вересня 2020 р. – семінар “Психологічні ігри в організаціях”

20-22 листопада 2020 р. – семінар “Силові ігри в організаціях”.

Проект орієнтований на досить широку групу людей, починаючи зі спеціалістів, які працюють в організації, в основному HR та тих, які займаються тренінгами (переважно тренери); чия посадова інструкція, як офіційна, так і неофіційна, передбачає розвивати інших людей, допомагати колегам рости та розвиватися. Курс також орієнтований на людей, які не обов’язково працююють в організаціях, але набули компетенції в різних інших психологічних сферах: когнітивна поведінкова теорія, НЛП, коучинг, будь-що інше .
Організаційний ТА надає їм нові та свіжі інструменти для аналізу. Він також націлений на людей, які хочуть розвивати себе, дізнаватися щось нове, хочуть удосконалити спосіб взаємодії з іншими людьми на роботі, у своєму колі друзів і навіть у сім’ях, включаючи дітей. Це люди, які хочуть зрозуміти, що відбувається навколо них в організації, чому все відбувається так, як вони цього хочуть. Вони також хочуть допомогти людям, які цікавляться тим, що відбувається в цілій країні та світі, тому що інструменти Організаційного ТА розглядають так, щоб не використовувати великих та складних слів, всьому світові, тому що цілий світ означає всю економіку світу.
Організація насправді – це люди, а розуміння організацій означає розуміння людей, які там працюють, що з ними відбувається. Якщо вони щасливі, чому вони щасливі; якщо вони сумні, чому вони сумні. Чому деякі організації успішні, але з високими втратами людей, і чому інші організації не мають успіху. Це те, що спеціаліст зможе проаналізувати та змінювати у межах цієї програми з Організаційного ТА.