Інші заходи

НАЦІОНАЛЬНІ КОНФЕРЕНЦІЇ З ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ
Запрошуємо Вас приймати участь у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції з Транзакційного аналізу від Української асоціації ТА. Конференції організовані та проходять регулярно з 2014 року у місті Черкаси. Завжди представлені майстерні конференції є насиченими, інформативними, професійними, а процес навчання та обміну досвіду проходить в теплій атмосфері.
Тренерами конференції є спеціалісти з Транзакційного аналізу з українських міст: Черкаси, Києва, Кременчука, Дніпра, Луганська, Севастополю, а також спеціалістів з Росії.
Запрошуємо бажаючих до участі в наступній конференції 3-4 листопада 2018 року.
організатори проекту:
Оксана Павенська та Ганна Яворська
Члени Української та Європейської асоціації Транзакційного аналізу

«ПРОПЕДЕВТИКА ПСИХІАТРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»:

Даний проект є курсом удосконалення освіти. Пропедевтика передбачає короткий теоретичні та прикладні дослідження виклад основ психіатрії для фахівців (НЕ психіатрів). Під час курсу будуть проводитися клінічні розбори випадків в психіатричній практиці.
Аудиторія: Курс розрахований на психологів, консультантів, соціальних працівників і педагогів, лікарів (НЕ психіатрів), інших фахівців, які хотіли б поглибити свої знання та уявлення про психіатрії, і її зв’язку з психологією, психотерапією.
Ведучий:
Кузнєцов Ігор Валерійович – психіатр, медичний психолог, викладач кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології Національної Медичної Академії Післядипломної Освіти ім. П.Л.Шупика.
Сертифікація участі в проекті від ФОП Яворська Г.Ю.
Запрошуємо практиків до навчання у даному проекті.

СІМЕЙНІЙ ТАБІР ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ
Всеукраїнський Сімейний Табір-ТА відкритий для всіх бажаючих відпочити з близькими на природі та познайомитися з основами методу. Протягом чотирьох днів в Таборі у вільній атмосфері проходить безліч майстеркласів для дітей та дорослих. Такий захід проходить щоліта і буде цікавим й молодим сім’ям з маленькими дітьми (від 3 місяців), й старшому поколінню, й молоді, тим, хто вже давно знайомий з ТА або тільки хоче про нього дізнатися.
Мета сімейного Табору полягає в тому, щоб об’єднати родини, познайомити їх з Транзакційним аналізом та створити простір для близькості. Щоб кожен міг провести час з користю для душі, відпочити, нікуди не поспішати і побути з родиною.
Чекаємо на Вас 19-22 липня 2018 року.
організатори проекту:
Оксана Павенська та Ганна Яворська
Члени Української та Європейської асоціації Транзакційного аналізу