Сімейне консультування

Часто між членами родини виникають непорозуміння. На жаль більшість людей не звертають на них уваги та не мають звички розмовляти з рідними про подібні складнощі. З часом такі недомовленості в родині можуть переростати в реальні конфлікти та створювати протистояння між близькими людьми.

Зазвичай багато сімей не бажають виносити подібні проблеми з родини та стидаються обговорювати ці складнощі зі спеціалістом. Натомість важливо звертати увагу на дрібні непорозуміння якомога раніше та не тримати їх в собі.

На сімейні консультації до психолога можуть звертатися пари, батьки та дорослі діти, брати та сестри.

Якщо сім я приходить у повному складі – це найкращий варіант для налагодження стосунків. З’являється можливість отримати ефективну допомогу та побачити ситуації з урахуванням різних поглядів на проблему.

Спеціалісти психологічного центру «Добрий день» можуть дати підтримку та професійний супровід в ситуації кризи у відносинах, розрив стосунків, конфлікти з родичами, проживання ситуації розлучення з почуттям самоповаги, набуття нової життєвої перспективи та інші.

Психологічна допомога в сімейних консультаціях у нашому центрі заснована на підтримці кожного члена родини та на розумінні ними причин поведінки свого партнера, пошуку нових способів для взаємодії.