Індивідуальне консультування

Фахівці психологічного центру «Добрий день» надають послугу індивідуальних психологічних консультацій для дорослих людей.

Записатися на прийом до психолога можна з будь-якою проблемою, яку Ви не можете вирішити самостійно. Це можуть бути й міжособисті стосунки, й сімейні конфлікти, й неможливість самостійно позбавитися від шкідливих звичок. Приводом для звернення може стати відчуття емоційного дискомфорту, труднощі у спілкуванні між батьками і дітьми і так далі.

На жаль, люди звикли вважати, що практикуючого психолога успішно замінює друг, просто близька людина, яка здатна вислухати, зрозуміти та підбадьорити. Однак у ряді випадків, проста розмова “по душам” не призведе до дійсної зміни ситуації на краще. Тимчасове полегшення незабаром зникає, а проблема часто, так і залишається невирішеною, а через певний проміжок часу знову дає про себе знати.

До того ж, існує тенденція близької людини переконати друга у тому, що все гаразд, все налагодиться й владнається, однак часто, ці твердження не спонукають змінювати щось в житті та покінчити з минулим раз і назавжди. Професійний психолог, досвідчений фахівець, на відміну від близького оточення, бачить ситуацію зі сторони, і може діагностувати та вказати клієнту на ті думки, звички й переконання, що провокують виникнення проблеми. Вирішити непорозуміння за допомогою психолога стає можливим швидше і ефективніше, ніж використовувати все довше старі схеми поведінки.

Спеціалісти психологічного центру «Добрий день» зможуть прийняти Вас щодня за попереднім записом.